Διπλό κέρδος για τη Δάφνη Π.Φαλήρου

Διπλή νίκη για την ομάδα μας.

Η Δάφνη Π.Φαλήρου, απέδρασε με το τρίποντο από το Γουδή επικρατώντας με 2-1 του Αγίου Θωμά και παράλληλα αύξησε τη διαφορά της από τους διώκτες της στους επτά βαθμούς.Το παιχνίδι μόνο εύκολο δεν ήταν για την ομάδα μας, η οποία κατάφερε να προηγηθεί στο 52ο λεπτό με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Βλαχάκη Ε.. Ο Αγιος Θωμάς έφερε το ματς στα ίσα με σουτ του Τσιγαρίδα στο 68ο λεπτό, όμως στο 83ο λεπτό ο Ποζίδης με προβολή, έπειτα από εκτέλεση φάουλ, χάρισε ακόμα μια πολύτιμη νίκη στη Δάφνη Π.Φαλήρου.

ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ: Φούνας, Θεοδώρου, Πετράκος, Σίσκο (45’ Παναγόπουλος), Χαντζής, Ζαρκαδούλας (64’ Θεοδώρου Μ.), Παντιώρας (63’ Τσοφύλας), Τσινιάς, Γκόφας, Recka, Τσιγαρίδας.

ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ (Β.ΣΑΠΚΑΣ): Λαχανάς, Κακαζής, Πάλλας, Κόθρας, Καραβίδας, Πυλαρινός (81’ Βλαχάκης Ι.), Βλαχάκης Ε. (62’ Μπεκατώρος), Λυκουρόπουλος, Μιρβελασβίλι (68’ Καββαδίας), Ποζίδης, Κωνσταντινίδης (87’ Καφετζής).