Σημαντικός βαθμός για την ομάδα μας που στην πρεμιέρα της Α’ ΕΠΣΑ αναδείχτηκε ισόπαλη 0-0 με τον Ατταλο στο «Σωτ. Αγγελόπουλος».

Η Δάφνη Π.Φαλήρου παρουσίασε πολύ καλό αγωνιστικό πρόσωπο με δεδομένο ότι ήταν η πρώτη αγωνιστική απέναντι σε έναν πολύ δυνατό αντίπαλο. Η ομάδα μας έχασε σημαντικές ευκαιρίες για να ανοίξει το σκορ με κορυφαία στιγμή το τετ α τετ του Κωνσταντινίδη στο 65ο λεπτό της αναμέτρησης. Κορυφαίος για την ομάδα μας ήταν π γκολκίπερ Μπότος που απέκρουσε πέναλτι στο 60ο λεπτό, ενώ κράτησε το μηδέν και σε εξ’ επαφής κεφάλια στο τελευταίο λεπτό του αγώνα.

Δάφνη Π.Φαλήρου: Μπότος, Κόθρας, Χριστόπουλος, Πάλλας, Ιωαννίδης, Λυκουρόπουλος, Γιαννούλης, Βλαχάκης, Φέρτης, Ευθυμίου, Κωνσταντινίδης. Αγωνίστηκαν επίσης οι: Μιρβελασβίλι, Πυλαρινός, Σανζόνι.